Tarasy

Trudno wyobrazić sobie rezydencję czy nawet klasyczny dom jednorodzinny bez tarasu.

Stanowi on swoiste dopełnienie wnętrza, spełniając przy tym zarówno rolę funkcjonalną, jak i reprezentacyjną. Stworzenie takiej przestrzeni rekreacyjnej to nie lada wyzwanie – warto więc sięgnąć po najlepszej jakości materiały, takie jak płyty kamienne oferowane przez naszą firmę.  Aranżacja tarasu wykończona naturalnym kamieniem potrafi wspaniale komponować się z architekturą domu jak i  ogrodem. 
 
Niezależnie od wybranego projektu Taras z granit to najlepszy surowiec do tworzenia posadzek oraz innych elementów tarasu. Ten kamień naturalny bardzo dobrze znosi niskie temperatury, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz związane z oddziaływaniem szkodliwych chemicznych substancji, jak również deszczu czy śniegu. Dodatkowo wiele rodzajów płyt jest poddawana ostatecznej obróbce tak, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo użytkownikom – granit może bowiem występować zarówno w wariantach o strukturze bardziej chropowatej, jak i polerowanej. W trosce o  Państwa różnorodne upodobania oferujemy niezwykle szeroką gamę kolorów oraz wzorów, z których każdy można zobaczyć w naszej, umieszczonej bezpośrednio przy siedzibie firmy, hali prezentacyjnej. Płyty kamienne stosowane na tarasie dają duże możliwości w zakresie aranżacji przestrzeni w wymiarze estetyki – można z łatwością stworzyć przejście pomiędzy domem a ogrodem tym samym nadając luksusowy wizerunek rezydencji. 
 
Wykorzystując granit, jak i inne dostępne u nas materiały (bazalty, quarcyty) łatwo stworzyć zapierające dech w piersiach mozaiki. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą.