O nas

star galaxy

Jeśli poszukujesz płyt granitowych lub marmurowych to bardzo dobrze trafiłeś.

Wiemy wszystko o tych kamieniach a sprzedaż i doradztwo w tym zakresie stanowią naszą pasję już od wielu lat.

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą marmurów i granitów. Działamy głównie na terenie województwa pomorskiego – Gdańsk i Gdynia to te miasta, w których zrealizowaliśmy najwięcej projektów. Nasze materiały doskonale nadają się do wszystkich wnętrz mieszkalnych. Możesz zastosować je w · salonie, · łazience, · kuchni, · przedpokoju itp.

Marmur i granit w zależności od obróbki tych kamieni możemy użyć wewnątrz jak i na zewnątrz przestrzeni: · na schodach wejściowych, · tarasach, · balkonach · i w architekturze ogrodowej. Branża, w której działamy – kamieniarstwo – rozwija się w ostatnich latach dynamicznie. Jest to pochodną coraz szerszego zastosowania kamieni naturalnych w wystroju wnętrz.

Pięknie prezentują się zarówno blaty granitowe w kuchniach, jak i wewnętrzne oraz zewnętrzne schody z kamienia.

Wyjątkowo atrakcyjnie i elegancko wyglądają również takie elementy architektoniczne jak taras z kamienia. W tej kategorii projektów „wygrywa” przede wszystkim wysoce funkcjonalny i zarazem niezwykle estetyczny taras z granitu. Budując dom, czy też go remontując, coraz więcej uwagi poświęcamy nie tylko kluczowym kwestiom, takim jak np. kolor elewacji. Pamiętajmy, że liczy się również detal, który może stanowić dopełnienie całości albo przeciwnie, nawet najatrakcyjniejszą wizualnie całość, zaburzyć.

Stosując kamień naturalny, możemy mieć pewność, że nas nie „zawiedzie”, a inwestycja ta przyniesie co najmniej satysfakcjonujący efekt. Połączenie najlepszych tradycji rzemiosła artystycznego, funkcjonalności i niebanalnej estetyki charakteryzującej kamień jako materiał dekoracyjny – to według nas recepta na sukces w tak wymagającej branży jaką jest kamieniarstwo.

To co tworzy dobre imię Firmy to produkt najwyższej jakości i zadowolony klient.

Atutem naszych produktów jest konkurencyjna cena oraz wysoka jakość, dlatego możecie sobie Państwo pozwolić na zakup kamieni pochodzących z najdalszych zakątków świata i odkryć na nowo piękno swojego wnętrza. Jeśli macie Państwo konkretny pomysł, a nie wiecie jak go zastosować i wykorzystać lub zwyczajnie chcielibyście się zapytać o radę specjalisty w dziedzinach granitowych i marmurowych wnętrz – skontaktujcie się z naszym ekspertem, który odpowie na wszystkie Państwa pytania, pomoże dobrać materiał i zadba o jego transport. 

Jesteśmy jednocześnie producentem i sprzedawcą naszych wyrobów. Mamy własnych dostawców i sprawdzone kopalnie.