Schody wewnętrzne

Piękno i łatwość utrzymania czystości to najważniejsze czynniki, które sprawiają, że są doskonałym wyborem do wykorzystania jako materiał na obłożenie schodów, wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Dodatkową zaletą schodów kamiennych jest duża odporność na zarysowania oraz wpływ czynników atmosferycznych w przypadku schodów zewnętrznych. Schody wykonane z kamieni naturalnych są z pewnością bardziej kosztowną inwestycją niż wykonane z drewna czy płytek, ale należy pamiętać, iż raz wykonane schody kamienne są długotrwałe i nie wymagają stosowania żadnych dodatkowych czynności pielęgnacyjnych, a ich trwałość w perspektywie czasu okaże się jednak oszczędnością.

Jeśli mieszkasz w Trójmieście – z chęcią zrealizujemy dla Ciebie każdy projekt – Gdańsk jest jednym z tych miast, w których wykonujemy najwięcej inwestycji prywatnych. Sprzedaż kamienia naturalnego i działalność usługową w zakresie kamieniarstwa proponujemy również inwestorom z miast: Gdynia, Sopot i innych z terenu województwa pomorskiego. Dużą popularnością cieszą się m.in. projekty schodów. Kamień naturalny świetnie nadaje się do takich realizacji jak schody marmurowe (zewnętrzne i wewnętrzne). W tej roli równie dobrze sprawdzi się także granit – schody z kamienia zawsze prezentują się doskonale, współtworząc klimat miejsca. Stają się jednym z istotniejszych elementów nowoczesnego wystroju wnętrz.